Obrazy to niezwykle praktyczne dodatki, które świetnie urozmaicają wygląd salonu.

Kapitalnie spisują się one zarówno w awangardowych, jak i klasycznych aranżacjach, a szerokie spektrum ich walorów sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością. Aby obrazy prawidłowo realizowały swoje zadania, muszą być jednak wybierane w sposób rozsądny i przemyślany. W przeciwnym razie mogą bowiem zaburzyć estetykę wnętrza i wprowadzić do niego niechciany nieład.

 

Jaki obraz Abstrakcyjny wybrać ???

Przede wszystkim obraz musi Cię poruszyć , rezonować z ludzką energią i domem , w którym będzie wisiał.

Obraz abstrakcyjny - to wbrew pozorom i przyjętym współcześnie znaczeniom – nie tylko bezpostaciowy twór, któremu nie można przypisać żadnej formy, ani treści.

Prawdą jest, że sztuka abstrakcyjna według swych założeń, chciała odejść od malarstwa figuratywnego i związanego z nim kanonu, którym przez wiele lat podążali artyści.

Abstrakcjonizm chciał zburzyć ten schemat i odejść od skostniałych form.

Odrzucał więc obłe kształty w sposób dosłowny nawiązujący do konkretnych przedmiotów. Z tego też powodu abstrakcję nazywa się sztuka bezprzedmiotową i bez figuratywną, jednak niepozbawiona barw, linii, a przede wszystkim znaczenia.

Obrazy abstrakcyjne będą pasować do wnętrz nowoczesnych , loftowych ,skandynawskich , Wabi Sabi , a także do biur i hoteli.

 

 

 

 

Obejrzyj pozostałą kolekcję 

70 zł 

 Obrazy do Twojego wnętrza

kolekcja mandali ceramicznych

Stwórz własną wymarzoną kolekcję ceramiki, poczuj magię gliny i natury !

Am Natural Home pracowania ceramiczna

AM Natural Home Aneta Myszka © 2021